Spolupracujeme

Jan Čenský

Herec, lektor v obastech herectví, rétoriky, vystupování a komunikace a moderátor. Jan Čenský vystudoval Státní konzervatoř v Praze a má dlouholeté zkušenosti s prací s médii a účinováním na veřejnosti. Přes třicet let se věnuje filmovému, divadelnímu a rozhlasovému herectví i dabingu. 

Představuje oblíbeného moderátora společenských událostí, galavečerů, soutěží, plesů, festivalů, módních přehlídek, tiskových konferencí, odborných konferencí a kongresů, firemních večírků i akcí pro děti. 

Rey Koranteng

Vystudoval politologii a od roku 1994 působí jako moderátor televize Nova. Čtrnáct let zde uvádí spolu s Lucií Borhynovou pořad Televizní noviny. Získal šest ocenění za moderátora roku v anketě ANNO.

Vedle televizních pořadů moderuje nejrůznější společenské události, firemní akce, tiskové konference, festivaly, sportovní události i akce děti.

Miluje adrenalin, takže kamera a živé vysílání pro něj nepředstavují jen práci, ale také koníček. I proto vedle moderování také pilotuje malá letadla.

 

Iveta Vítová

Miss, modelka a nyní především oblíbená moderátorka hlavních zpráv na TV Nova.

Iveta absolvovala magisterské studium v oboru Sociální a masová komunikace na Univerzitě Jana Ámose Komenského. Ve vysílání TV Nova ji můžete vídat od roku 2012. Iveta moderuje také společenské a firemní akce, večírky, plesy ať sama, či v tandemu s Janem Čenským.

Ve volném čase ráda sportuje, ale především se věnuje rodině.

Kateřina Brožová

Herečka, zpěvačka, moderátorka a dabérka. Vystudovala DAMU. Natočila řadu filmů, televizních seriálů a inscenací. Působí ve Vinohradském divadle.

Jako zpěvačka a herečka hostuje zejména v Hudebním divadle Karlín, divadle Palace, Bez Zábradlí, Goya Music Hall, Hybernii, Broadway či divadle Kalich. Natočila čtyři sólová alba.

Moderuje společenské akce a galavečery. Kromě moderování účinkuje také jako zpěvačka se svým hudebním blokem, na half-playback, nebo s big bandem. www.brozova.cz

 

Věra Vernerová

Fotografka, jejíž fotografie signuje italský Vogue a National Geographic.
Věra pracuje zejména v zahraničí a specializuje se na portrétovou fotografii. Fotí kampaně po celém světe včetně VIP private jets v Saudské Arábii a eventů v Dubaji a Nigérii.

imageberu s.r.o všechna práva vyhrazena | design entirestudio.com